12 - DUŠACUP 2009
2) Ladislava Halbichová - Gera (ČT) z Horního Bousova
3) Markéta Tomášová - Betina (Pol. tepl.) z Podlázek
4) Monika Kučerová - Celebrit (A1/1) z Horního Bousova
5) Adéla Brabcová - Koran (Hafling) z Markvartic
6) Alena Marešová - Žuchaj (ČT) z Markvaric
7) Šárka Rejmanová - Wollis Rock Star (APH) z Ošťovic
8) Milena Králová - Prérijní Růže (A1/1) z Bechova
9) Šárka Vrabcová - Carolína (ČT) z Dlouhé Lhoty
10) Marcela Poklembová - Captain (Slov. tepl.) z Bechova
11) Radmila Karešová - Crash Lady (A1/1) z Horního Bousova
12) Leontýna Pavelová - Nikita (ČT) z Podlázek
13) Pepa Dajč - Limit (ČT) z Kdanic
14) Věra Nevyhoštěná - Lipánek (A1/1) z Horního Bousova
15) Ondřej Soustružník - Lipánek (A1/1) z Horního Bousova
16) Jan Rosický - Night Devil (Americký klusák) ze Starých Hradů
17) Pavla Huterová - Libra (Norik) z Ošťovic
18) Petr Kasal - Dorina (ČT) z Bechova
19) Martina Dubická - Peter's Glory (A1/1) z Dlouhé Lhoty
20) Jiří Valášek - Zlatka (ČT) z Horního Bousova
21) Anetka Poklembová - Captain (Slov. telp.) z Bechova
22) Anna Indráková - Algrasa (Achalt.) z Horního Bousova
23) Eva Blažková - Celebrit (A1/1) z Horního Bousova
2) Anna Indráková - Zlatka (ČT) z Horního Bousova
3) Šárka Rejmanová - Wollis Rock Star (APH) z Ošťovic
4) Adéla Brabcová - Koran (Hafling) z Markvartic
5) Monika Kučerová - Celebrit (A1/1) z Horního Bousova
6) Věra Nevyhoštěná - Lipánek (A1/1) z Horního Bousova
7) Alena Marešová - Žuchaj (ČT) z Markvaric
8) Šárka Vrabcová - Carolína (ČT) z Dlouhé Lhoty
9) Milena Králová - Prérijní Růže (A1/1) z Bechova
10) Leontýna Pavelová - Nikita (ČT) z Podlázek
11) Markéta Tomášová - Betina (Pol. tepl.) z Podlázek
12) Ladislava Halbichová - Gera (ČT) z Horního Bousova
13) Pavla Huterová - Libra (Norik) z Ošťovic
14) Pepa Dajč - Limit (ČT) z Kdanic
2) Dušan Kratochvíl - Gera (ČT) z Horního Bousova
3) Milena Králová - Prérijní Růže (A1/1) z Bechova
4) Leontýna Pavelová - Nikita (ČT) z Podlázek
5) Jan Rosický - Night Devil (Americký klusák) ze Starých Hradů
6) Martina Dubická - Peter's Glory (A1/1) z Dlouhé Lhoty
7) Pepa Dajč - Limit (ČT) z Kdanic
8) Monika Kučerová - Celebrit (A1/1) z Horního Bousova
9) Markéta Tomášová - Betina (Pol. tepl.) z Podlázek
10) Oldřich Král - Laik (ČT) z Bechova
11) Tereza Botlíková - Dark Brown Jack (PH) z Horního Bousova
12) Anna Indráková - Felicie (ČT) z Horního Bousova
13) Ondřej Soustružník - Lipánek (A1/1) z Horního Bousova
2) Milena Králová - Prérijní Růže (A1/1) z Bechova
3) Leontýna Pavelová - Nikita (ČT) z Podlázek
4) Markéta Tomášová - Betina (Pol. tepl.) z Podlázek
5) Ondřej Soustružník - Lipánek (A1/1) z Horního Bousova
6) Pepa Dajč - Limit (ČT) z Kdanic
7) Oldřich Král - Laik (ČT) z Bechova
8) Martina Dubická - Peter's Glory (A1/1) z Dlouhé Lhoty
Po sečtení bodů z jednotlivých soutěží vznikly podklady pro vyhodnocení All Around Championa DUŠACUPu 2009, kde byly soutěžní dvojice seřazeny takto:
1) Milena Králová - Prérijní Růže (A1/1) z Bechova
2) Tereza Botlíková - Dark Brown Jack (PH) z Horního Bousova
3) Dušan Kratochvíl - Gera (ČT) z Horního Bousova
4) Monika Kučerová - Celebrit (A1/1) z Horního Bousova
5) Markéta Tomášová - Betina (Pol. tepl.) z Podlázek
6) Leontýna Pavelová - Nikita (ČT) z Podlázek
A poslední informace: fotografie budou jako již tradičně ke shlédnutí na adresách:
http://www.konebechov.wz.cz - fotograf Petr Kasal
http://novotny.vc.cvut.cz/spgm/index.php?spgmGal=zavodysouteze - fotograf Petr Novotný
účast byla hojná
v roli rozhodčího já, můj ringsteward Martinka Botlíková
Laďka Halbichová s Gerou (uprostřed) - dekorování trail 2. místo
vlevo Monča s Celdou 4. místo; vpravo Ála s Žuchym 6. místo
Anetka Poklembová - nejmladší účastník DUŠACUPu
Terka Botlíková - 1. místo trail; 1. místo western pleasure
Eva Kalinková - vítězka barelů
já s Gerou - barely 2. místo
já a Gera - barely sice 2. místo, ale vlajky vítezství
Milča s Prérijní Růží - rychlostkářský konkurent, barely 3. a vlajky 2.místo
Milača s Prérijní Růží - All Around Champion DUŠACUPu
bujaré noční veselí